تور سوریه ، تورهای زیارتی سوریه ، تور سوریه لبنان و عتبات عالیات - تور قسطی سوریه و وام سفر

تور سوریه

تور سوریه : این شرکت با سابقه درخشان در امر برگزاری تورهای زیارتی داخلی و خارجی در کاری جدید و ابتکاری نو اقدام به راه اندازی تور سوریه نموده است که ویژگیهای آن به شرح ذیل است :در اختیار گرفتن سه هتل کاملاً مجهز و نوساز در سوریه با خدمه با اخلاق و مجدّ و با ظرفیت 600 نفر . اهمیت این موضوع از آن جهت است که اغلب هتل های سوریه در مالکیت دولت بوده و امر مهم نگهداری آنها به خوبی صورت نگرفته است بخصوص آنکه قدمت ساخت آنها نیز حدود 30 سال است و عملاً از هتلهای مذکور فقط اسمی باقی است . لذا در چنین شرایطی در اختیار داشتن هتل در سوریه های بخصوص هتل نوساز امتیاز مهمی محسوب میشود .

داشتن مدیران توانمند و اعزام آنها به همراه گروه .

متاسفانه در روشهای جاری بخاطر اینکه اعزام مدیر با هر گروه مستلزم هزینه زیادی است ، اغلب شرکتها از مترجمان و راهنمایان محلی برای این موضوع استفاده می کنند به همین سبب مشکلاتی بوجود می آید که مهمترین آنها عبارت است از :

الف ) امکان عدم صلاحیت اخلاقی مترجم

ب) عدم توانایی در ارائه مطالب مرتبط با اماکن تاریخی - فرهنگی

ج ) عدم توانایی درا رائه برنامه های فرهنگی – مذهبی مانند : سخنرانی ، مولودی خوانی ، مداحی ، برگزاری مسابقه و ....

با انتخاب مدیران توانمند و اعزام آنها ، این مهم نیز به نحو احسن در نظر گرفته شده است .

برگزاری تورهای سوریه فوق برنامه علاوه بر اماکنی که بطور معمول توسط گروههای ایرانی در سوریه مورد بازدید واقع می شوند اماکن دیگری هم وجود دارد که به لحاظ سیاحتی ، تاریخی و فرهنگی دارای جذابیت بوده و ارزش بسزایی دارند . مانند : کلیسای موجود در منطقه بسیار زیبا و دیدنی معلولا ، مجتمع تفريحي الريان ، محل کوهستانی و با صفای قاسیون ، مراکزخریداسواق الخیر ، شهرهای حلب ، بصری ، طرطوس و کشور زیبا و دیدنی لبنان . تمام این اماکن ، همراه با دیگر برنامه های معمول ، در تورهای این شرکت قابل بازدید می باشند .

برای آشنایی بیشتر با تور لبنانکلیک کنید.